Svadobné výzdoby

Práve ste otvorili našu stránku, možno že zo zvedavosti a možno už plánujete Váš veľký svadobný deň. Vieme že tento deň by mal byť veľkolepý, krásny, príjemný, neopakovateľný. Je veľa spôsobov ako urobiť svadbu nezabudnuteľným zážitkom. My vám ponúkame príjemné, vznešené a dokonalé prostredie, počas celého svadobného dňa. Naša špecializácia je svadobná výzdoba a ku každej pristupujeme osobitne a zodpovedne.

Ak plánujete iba malú svadbu a hostinu v komornejšom duchu, výzdoba sa dá k tomu prispôsobiť. Stačí jemne vyzdobiť svadobný stôl kvetmi, pridať pekné svietniky a iné jemné dekorácie. Používame čerstvé kvety, zvolené po dohode s nevestou a ženíchom. Stoličky Vám oblečieme do bielych návlekov, mašľu dáme bielu či farebnú.

Aby všetko pekne ladilo, nesmieme zabudnúť vyzdobiť svadobné autíčko, ktoré bude voziť mladomanželov počas celého svadobného dňa. Svadobná kytica pre nevestu, a svadobné pierko pre ženícha? Tento šperk, ktorý neodmysliteľne patrí k mladomanželom,by mal vystihovať charakter vašej svadby a vašej osobnosti. Ak sa neviete rozhodnúť pre farbu, typ kytice či druhy kvetín, poradíme Vám.

Čím je Vaša svadba väčšia, tým väčšiu miestnosť potrebujete na svadobnú hostinu. Máme veľa skúseností s veľkými svadobnými výzdobami. Podľa najnovších trendov dekorujeme čelá stolov, tvoríme žardiniéry, vázy s kvetmi, pekne zdobené svietniky, ručne vyrábané menovky, darčeky pre hostí a mnoho ďalších maličkostí.

Veľmi obľúbené na svadbe sú aj svadobné balóny, ktorými je dozdobená sála, prípadne len tanečný parket. Nie len že robia veľkú zábavu a deti sa im tešia, ale aj dobre dekorujú a dokážu vypĺňať veľké priestory. Svadobné balóny sú v rôznych farbách, veľkostiach a sú aj potlačené svadobnými motívmi.

Vieme že Vašich otázok okolo svadby by bolo ešte veľmi veľa, preto si s nami dohodnite nezáväzné stretnutie, kde sa zoznámite s našimi prácami.