Sme profesionáli na výzdoby a dekorácie…

O nás

O nás

Sme agentúra ktorá vytvára krásu, pekný pocit, radosť, šťastie aj zábavu.

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1997 - balón-balloon-balóniky-balloons-balóny aj balóniská, za ten čas sme nafúkali milióny balónov a vytvorili z nich neuveriteľné balónové dekorácie a vyčarili mnoho úsmevov. Predsa balón poteší nie len deti ale aj dospelých.

Balóny v exkluzívnych priestoroch, balóny na záhradných párty, balóny aj na svadbách, vždy navodili tú správnu atmosféru.

Čo všetko si môžete u nás objednať??, Prosím pokračujte, píšte, volajte, mailujte. Pri osobnom stretnutí dohodneme podrobnosti.
Tešíme sa na Vás. Team HOFI.

V našej ponuke máme
aj predaj lepidla

  • Lepiace Bodky,

  • Lepiace Krúžky,

  • Papierové lepiace Ekopásky.

www.lepiacebodky.sk

Na území Slovenska sme výhradní predajcovia.

Tiež
ponúkame

  • potlač balónov – sieťotlač, plnofarebná potlač CMYK

  • rozdávanie balónov na akcii

  • príďte si k nám aj po 1 balón

Viac info

bee

Naša ponuka:

Svadobné výzdoby

Máme veľa skúseností s veľkými svadobnými výzdobami. Podľa najnovších trendov dekorujeme čelá stolov, tvoríme žardiniéry, vázy s kvetmi, ručne vyrábané menovky, darčeky pre hostí, …

Viac info
Balónové výzdoby

Všetky balónové výzdoby sa snažíme robiť s citom. Robíme veselé, pestré, ale aj veľmi decentné a príjemné výzdoby.

Viac info
Narodeniny

Pošlite oslávencovi balónovú kyticu ☺ Je taká krásna, veľká a nevšedná. Objednajte si u nás, a my ju oslávencovi aj doručíme.

Viac info
Párty

Aby vaša balónová výzdoba bola ešte krajšia, pridáme aj stuhy, mašle, svetelné reťaze. Lampáše alebo lampióny, pestré alebo ladené v odtieni. Ak si budete priať, postaráme sa o celkovú výzdobu podľa vašich požiadaviek.

Viac info
Potlač

V našej ponuke nechýba ani možnosť potlače balónov firemnými nápismi, logami. Potlačené reklamné balóny sú veľmi lacnou a efektnou reklamou.

Viac info
bee

Spokojní zákazníci:

Ako každoročne, tak aj tohto roku, perfektná a profesionálna spolupráca pri zabezpečení balónov na našich akciách, (AVON, DOD Markiza).

Ďakujeme teamu HOFI Trading.

Veľká vďaka kolektívu HOFI Trading, za dlhoročnú spoluprácu a ochotu vždy vyhovieť pri balónových výzdobách na našich Plesoch a Silvestrovských oslavách.

Hotel Barónka BA

Independence Day Celebration - Ballons. Dobrý deň Andrea, ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu v tomto roku a tešíme sa na budúci.

S úctou, Natália. AmCham.

Dobrý deň Andrea, Aj ja veľmi pekne ďakujem, odvádzate peknú prácu :). Ďakujem ešte raz, výzdoba bola krásna, klientom sa to veľmi páčilo. Prajem Vám krásne sviatky.

Lucia event manager.